Jihlavské potraviny, s.r.o. : Více o Jihlavské potraviny, s.r.o.; velkoobchod potravin, Cash and CarryVíce o Jihlavské potraviny, s.r.o.

Čím jsme pro Vás užiteční?

Zajišťujeme zásobování maloobchodních prodejen a gastro zařízení v oblasti kraje Vysočina (částečně i mimo tento kraj) širokým sortimentem potravinářského zboží a v omezené míře i zbožím nepotravinářským (sortiment drogerie). Jsme plnosortimentní velkoobchod potravin.

Hledáte spolehlivého dodavatele s širokým sortimentem potravinářského zboží? Poskytujeme kvalitní služby, spolehlivé dodávky a pravidelné rozvozy zboží. Jsme solidní firma, která v případě potřeby reaguje i operativně pro Vaši plnou spokojenost! Věděli jste, že pro menší zákazníky také celý sortiment rozbalujeme?

  • K 1.5.2005 zaveden HACCP.
  • K 23.6.2006 certifikace ISO9001:2000.
  • Jsme akcionáři a členové společnosti Čepos a.s.

Trocha historie

Společnost Jihlavské potraviny, s.r.o. vznikla v roce 1997 na základech společnosti Káva - Čaj servis, která působila na trhu s potravinami od roku 1994. Od samého začátku jsme se věnovali velkoobchodní činnosti v oblasti potravin. Od roku 1994 byl velkoobchod zaměřen na prodej kávy, čaje a cukrovinek. V roce 1997 došlo k zásadnímu rozšíření sortimentu.

A to se vyplatí!

Sledujte naše letákové akce či mimořádné akce a využijte výhodný nákup. Neváhejte a kontaktujte nás pro jakékoliv dotazy či přímou spolupráci.